Skip to main content

Dziękujemy za zakup szkolenia

Aktywne słuchanie muzyki
w koncepcji Batii Strauss

Mamy przyjemność powitać Cię w coraz szybciej rosnącym gronie nauczycieli, wychowawców i rodziców korzystających ze szkoleń przygotowanych przez EduAkcję. Mamy nadzieję, że prezentowane przez nas treści znajdą Twoje uznanie i okażą się przydatne podczas zabaw i nauki z dziećmi.

Prowadzimy obecnie przedsprzedaż szkolenia, dzięki czemu Twoja cena była niższa o 30 zł od ceny regularnej. Pełną treść szkolenia opublikujemy w czerwcu 2022 roku! Gdy tylko nasze szkolenie będzie dostępne, powiadomimy Cię o tym mailowo.

O czym jest nasze szkolenie?

Metoda aktywnego słuchania muzyki Batii Strauss jest efektywnym sposobem wprowadzania dzieci w piękny świat muzyki poważnej. Każdy etap metody, to nabywanie przez dziecko nowych doświadczeń i umiejętności bez nachalnego oddziaływania.  Dzięki odpowiednio przygotowanej zabawie rytmicznej i melorecytacji, zabawie ruchowej lub tanecznej,  grze na dobranych instrumentach perkusyjnych, dziecko aktywnie  uczestniczy w utworze muzycznym. Doświadcza  rytmu, dynamiki, tempa, odkrywa budowę i tkwiące w utworze  walory estetyczne. Bawiąc się w tak różnorodny sposób  nie wiadomo kiedy utwór zapada mu w pamięć, staje się bliski i znany.

Metoda aktywnego słuchania muzyki przynosi nieocenione korzyści, które rozpowszechniane, od najmłodszych lat, dojrzewają i owocują w całym życiu człowieka.

Dziękujemy za udzielone nam zaufanie.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół EduAkcji